Przypomnij hasło | Rejestracja

Forum Regulamin

Regulamin

Otagowane: 

 • Autor
  Wpisy
 • #52

  JacekKielin
  Keymaster

  STREFA DOBRYCH EMOCJI Ośrodek Wspierania Kompetencji Nauczycielskich i Terapeutycznych Jacek Kielin – udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z Forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy związane z nauczaniem, terapią, wspieraniem osób niepełnosprawnych.

  Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu:

  1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.
  2.Jacek Kielin nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

  3.Uczestnictwo w dyskusjach na forum wymaga rejestracji.
  Rejestracja nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych.

  4. Zastrzegam sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na Forum.

  5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.

  6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

  7. Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.

  8. Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.

  9. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.

  10. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

  11. Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił.

  12. Publikowanie adresów GG, E-mail lub temu podobnych na Forum jest zabronione. To właśnie Forum stanowi platformę do dyskusji, a nie jest ono jednocześnie książką adresową. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu lub za pomocą „prywatnych wiadomości”.

  13. Jeżeli uważasz, że masz dobry pomysł na wątek i spodziewasz się, że przetrwa on dłuższy czas to rozpocznij go. W przeciwnym razie poszukaj odpowiedniego tematycznie wątku i postaraj się tam opisać swój problem czy uwagi.

  14 Moderator Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich usuwania,

  15. Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.

  16. Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane.

  17. Jacek Kielin zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszego regulaminu. Wszelkie zmiany wchodzą w życie w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.